Elektromotory Siemens

Elektromotory SIEMENS

Prvotřídní kvalita, inovace a vysoká účinnost – toto jsou 3 nejlepší charakteristiky, kterými lze popsat elektromotory Siemens. Jejich jedinečné vlastnosti nabyly nejen díky více než 150 letým zkušenostem, ale také nepřetržitému vývoji s orientací na požadavky zákazníků. Váš dotaz, případně otázky zasílejte prosím na e-mail vyoral@el-motor.cz nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na +420 607 351 716. Naši specialisté vám na základě vašich požadavků rádi pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího elektromotoru.
 

Elektromotory SIEMENS – kvalita za výhodné ceny

SIEMENS Česká republika na našem území působí již opravdu dlouhá léta a její dějiny sahají až do 19. století. Postupem času a dlouhým vývojem je z ní dnes jedna z nejpřednějších společností v oblasti elektrotechniky. V roce 2020 zaměstnává v Česku více než 13 tisíc zaměstnanců, což znamená, že patří mezi největší zaměstnavatele v ČR. Portfolio společnosti je tvořeno různými produkty a službami, které zahrnují oblasti jako energetika, různá odvětví průmyslu, zdravotnictví, doprava a veřejná infrastruktura. Mezi zákazníky firmy patří subjekty ze soukromého i státního sektoru. Dceřiné společnosti Siemens ČR a Siemens Slovensko jsou součástí globálního elektrotechnického koncernu SIEMENS AG.
 

SIEMENS AG

OZVĚTE SA NA:

vyoral@el-motor.cz

+420 607 351 716

Siemens AG je díky své kvalitě a spokojeným zákazníkům v oblasti technologií a inovací považován za špičku již více než 150 let. Společnost se věnuje oblastem digitalizace, elektrifikace a automatizace a její působení najdeme ve více než 200 zemích světa. Řadí se mezi mezi důležitých dodavatelů technologií určených pro paroplynové zdroje a technologických zařízení na transport energie. Je také hlavním průkopníkem řešení pro automatizaci průmyslu, sotvéru pro průmysl a technologií pro veřejnou infrastrukturu. Patří mu také důležitá role v oblasti zdravotnictví, protože vyvíjí pokročilé technologie pro různé zdravotnické zobrazovací přístroje a laboratorní diagnostiku. Koncern Siemens AG zaměstnával za finanční rok 2016 přes 350 tisíc zaměstnanců a jeho tržby prekoričili částku 79 miliard €. Zisk činil 5,6 milardy €.
 

Elektromotory Siemens v minulosti

Začátky Siemensu na našem území datujeme ještě do 19. století kdy byly v Brně a v Praze otevřeno první zastoupení společnosti. Vše začalo aktivitami Siemensu v podobě realizování dodávky osvětlení pro Rustonovou Libeňský strojírnu v roce 1881 nebo pro Stavovské divadlo v roce 1885. Poté, na přelomu století se v některých městech Siemens pustil do budování elektráren, tratí pro tramvaje, elektrifikování parních cest a v několika městech spustil i provoz veřejného osvětlení. Po vzniku Československa bylo vybudováno množství velkých výrobních závodů, které sloužily k výrobě mnoha výrobků jako například elektromotory, generátory, spotřebiče pro domácnost, přístroje pro zdravotnictví, různá zařízení pro průmysl, dopravu a doly, silnoproudé zařízení pro elektrárny atd. Po roce 1945 se společnost znárodnila a její působení bylo obnoveno koncem 60-tých let. Později, v roce 1971 bylo spuštěno nové technicko-poradenské oddělení a dodávání nových technologií se mohlo znovu začít. V naší oblasti začal Siemens naplno působit až v 90. letech a postupně získal status uznávané společnosti, kterou tvoří mnohé výrobní závody a servisní a obchodní podniky.
elektromotor SIEMENS elektromotory Siemens

Siemens elektromotor Siemens elektromotory
Siemens elektromotory
elektromotor Siemens prodej
elektromotor siemens Česko elektromotory Siemens - skladem