Frekvenční měniče INVT

Pro koho jsou frekvenční měniče INVT vhodné?

Frekvenční měniče typu INVT jsou určeny pro všechny uživatele, kteří hledají jednoduché řízení svého elektrického pohonu v podobě asynchronního nebo synchronního elektromotoru s permanentním magnetem. Série měničů INVT patří do ekonomické třídy a nabízí řadu provedení. Nabídka produktů zahrnuje měniče ve výkonovém rozpětí 0,2 až 500kW.

Režim řízení měničů INVT

  • skalární režim V/F ➝ pro jednodušší aplikace (např. vodní čerpadla),
  • vektorový ➝ s požadavkem na přesnější řízení rychlosti pohonu,
  • vektorový se zpětnou vazbou ➝ velmi přesné řízení rychlosti pohonu.

Průmyslové aplikace přístrojů INVT

Přístroje INVT mají v průmyslu širokou aplikovatelnost. Velké uplatnění nacházejí například u ventilátorů, vodních čerpadel, dopravníků, výtahů, při výrobě plastů, výrobě keramiky a v mnoha dalších oblastech jako například textilní průmysl, dřevozpracující průmysl, ropný průmysl, hornictví atp.

Frekvenční měniče – prodej

Prostřednictvím našeho e-shopu si umíte pořídit více typů frekvenčních měničů. Z typové řady INVT nabízíme tyto kategorie:

  • frekvenční měniče typu Goodrive10 (GD10),
  • frekvenční měniče typu Goodrive20 (GD20),
  • frekvenční měniče typu Goodrive200A (GD200A).

Máte-li zájem o INVT frekvenční měnič, kontaktujte nás a obratem vám zašleme cenovou nabídku. Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům a získejte produkt s nejvýhodnějším poměrem ceny a kvality, zlevněnou dopravu, bezplatné profesionální poradenství a super rychlé doručení zboží.