Čelní převodovky - elektro převodovky

Čelní převodovky – elektro převodovky na skladě. Nabízíme je v nejlepších cenách s rychlým doručením. Jde o vysoce kvalitní převodovky vyrobené z kvalitních materiálů při použití nejnovějších technologií. Díky tomu patří mezi to nejlepší co v současnosti na trhu najdete. Jednoduchá a rychlá online objednávka v našem eshopu. Zabere jen pár minut a ihned začneme pracovat na jejím vybavení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Kontaktní údaje naleznete v hlavičce našeho eshopu. Těšíme se na vaše telefonáty a zprávy.

Čelní převodovka – prodej

Čelní převodovka – prodej v eshopu. Čelní převodovky jsou určeny pro těžké aplikace jako důlní dopravníky, papírny, extrudéry nebo například přístavní jeřáby. Musí poskytovat vysokou provozní spolehlivost v drsných podmínkách, jako jsou horké, vlhké a prašné prostředí, při velmi nízkých otáčkách a těžkých nákladech. Výzvou je zvýšit výkonnost a zároveň umožnit nákladově efektivní modulární výrobu. Prodejem čelních převodovek se věnujeme již dlouhou dobu a za tento čas jsme dodali tisíce kusů do společností po celé republice i za hranice. Vysokou spokojenost zákazníků si velmi vážíme a je pro nás znakem, že to děláme dobře.

Čelní elektropřevodovky (kuželočelní) skladem

Čelní elektropřevodovky máme neustále na skladě. Odesíláme je ihned po přijetí objednávky a doručujeme ve velmi krátkém čase. Kombinace vysoké účinnosti, všestranného výkonu a přiměřených cen dělá ze spirálového kuželového převodového motoru ideální řešení pro aplikace, kde se vyžaduje úhlový převodový motor s plynule vysokými výstupními kroutícími momenty. V našem skladu máme kromě čelních převodovek i jiné typy. Kromě převodovek máme v nabídce i elektromotory či frekvenční měniče. Víme vám sestavit pohon na míru podle vašich potřeb a požadavků. Stačí nás kontaktovat s vašimi požadavky a představami a náš personál vám ochotně poradí.

Je čelní převodovka lepší než šneková?

Čelní převodovka je dobrou volbou, víte ale proč? Lidé si často myslí, že šnekové převodové motory jsou lepší volbou, protože mohou dosáhnout požadovanou výstupní rychlost a točivý moment za nižší cenu. Možná nevíte, že šnekové převodové motory jsou však ve skutečnosti méně účinné než spirálové kuželové převodové motory. Šnekové ozubení je ve skutečnosti nejméně účinný typ ozubení a účinnost šnekových převodů je často pouze 80%, zatímco kuželové převodovky jsou efektivní na 90%. Kvůli vyšší účinnosti budete mít méně vytápění a méně slyšitelného hluku než u šnekových převodových motorů a pro daný výstupní moment budete moci používat menší motor.

Ceník čelních převodovek, ceny

Ceník čelních převodovek je dostupný na vyžádání. Ceny jednotlivých typů převodovek jsou uvedeny v eshopu. Zpravidla to ale platí jen při menších typech, které se dají objednat online. Při větších typech je nutné si cenu vyžádat. Ačkoliv při výběru spirálového kuželového převodového motoru mohou být počáteční náklady vyšší, z pohledu nákladů na dlouhodobý provoz zaplatíte více, pokud si vyberete šnekový převodový motor, protože budete platit mnohem vyšší náklady na energii, protože šnekový převodový motor je méně účinný než kuželový převodový motor .

Objednejte si čelní převodovku online

V našem eshopu si můžete objednat čelní převodovku online. Platí to pro menší typy, které mají v eshopu uvedené ceny. Při větších typech nás můžete kontaktovat a rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru. Pokud byste se rozhodli objednat větší množství převodovek, je pravděpodobné, že bychom vám uměli nabídnout zvýhodněnou individuální cenu. Pro více informací a aktuální cenové nabídky ale už musíte kontaktovat naše zástupce, kteří vám vše vysvětlí. Mezi pár hlavních důvodů proč si vybrat náš eshop patří:
– výhodné ceny
– rychlé doručení
– roky zkušeností
– zboží vysoké kvality
– široký sortiment
– bezplatné poradenství